Големиот Орел LED 23W Сијалица (го Заменува 150W – 200W) A21 Големина со 2600 Lumens, Dimmable, Топло Бела 2700K, УЛ Наведени (2-Pack)

Големиот Орел LED 23W Сијалица (го Заменува 150W – 200W) A21 Големина со 2600 Lumens, Dimmable, Топло Бела

Во магацинот
DEN 383.76
Од стоката:

Огромен 88% Заштеда На Енергија! 23 вати LED сијалица заменува 150-200 вати блескаво и халоген светилки.Најсветлиот LED Сијалица.Супер Светло 2600 lumens со 220 степен зрак агол за минимална сенки и јасност.Идеален за читање и други активности за кои е потребна визуелна острина.Dimmable за вашата удобност.Инстант и Долг Живот.Флип го вклучите за размена на инстант светлина, без затоплување нагоре.Номинална за 25,000 часа наспроти блескаво светилки дека само минатата 750 часа.Минатата сијалица што некогаш ќе треба.Безбедно.Без олово или жива.Ro HS усогласеност.УВ-free, што значи дека тие се безбедни за употреба за обезбедување на осветлување за вашето богатство слики, ткаенини и теписи.УЛ НАВЕДЕНИ Овој производ се Наведени од страна на УЛ.Претставник примероци на овој производ се оценува од страна на УЛ и да ги задоволи применливи безбедносни стандарди.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата