Weller FD2D Флукс Фармацевт

Weller FD2D Флукс Фармацевт

Во магацинот
DEN 159.36
Од стоката:

Пластични флукс растворувач фармацевт со Игла.Избегнувајте spills и отпад и Место флукс токму онаму каде што е потребно.Стискаш шише укина 1 капка течност преку нерѓосувачки челик Игла.Укина смола, флукс, и Масло, растворувач.Фармацевт има 2 мл.Weller е водечки бренд во професионален квалитет лемење опрема од 1945 година. Во прилог на својата познатата песна и лемење пиштоли, Weller, исто така, е признаен како лидер во напредни електронски rework и поправка на опрема и песна за софистицирани индустриски апликации, како и бројни производи за DIYers и хобисти.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата