DisplayGifts Безбол се Прикаже Случај Ѕид Сенка Кутија Кабинет Јасно Antifade 96% UV Заштита со Заклучување

DisplayGifts Безбол се Прикаже Случај Ѕид Сенка Кутија Кабинет Јасно Antifade 96% UV Заштита со Заклучување

Во магацинот
DEN 1438.80
Од стоката:

Display Gifts Безбол се прикаже случај кабинет направена од цврсто дрво.Димензии : 15.8"H X 13.2"W X 4"D (надворешноста).Растојание меѓу редови : 3".Ова само ќе се одржи baseballs.Ова нема да се одржи Softballs.УВ Заштита и Lockable Вратата за да се заштитат и се спречи прашина.Indentations на полиците за да се обезбеди топката од тркалање.Топката НЕ се Вклучени.Види ја нашата продавница за бејзбол Палка на Екранот.Чувствував внатрешни работи позадина внатре.Разлика : Ние ги користиме 3.5 mm висок квалитет на УВ заштита акрилик кој ги заштитува подобро, трае подолго, и посилна.Повеќето се натпреваруваат рамки се користи 1 мм тенка хартија акрил, и честички одбор.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата