GUTIAN Симпатична Мачки Кревет Топло домашно Милениче Кошница Удобно Маче регулируема Облегалка Перница Мачки Куќа Шатор Мека Мало Куче Перница

GUTIAN Симпатична Мачки Кревет Топло домашно Милениче Кошница Удобно Маче регулируема Облегалка Перница Мачки

Во магацинот
DEN 4869.36
Од стоката:

Погоден за мали и средни кучиња и мачки.Бидете сигурни дека вашето домашно милениче има добра спиење средина.Слатки и слатки.Ткаенината е мека и кожа-пријателски, и се чувствува мазна.Мулти-големината е идеална за мали и средни кучиња/мачки, обезбедување на вас со повеќе избори.Погоден за мали и средни кучиња и cats Make сигурни дека вашето домашно милениче има добра спиење environment Cute и cute The е мека ткаенина и кожа-пријателски, и се чувствува smooth Multi-големината е идеална за мали и средни кучиња/мачки, обезбедување на вас со повеќе choices Package вклучува : 1*домашно милениче гнездо (со исклучок на другите демо производи)забелешки : 1. Поради различни прикази и светлосни ефекти, вистинската боја на производот може да биде малку поинаков од бојата на сликата.Ви благодариме!2. Поради прирачник за мерење, на дозволената мерење на отстапување е 1-3cm Fresh и живописни бои.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата