GUTIAN Мачки Куќа Кадифен Удобно Мали Кинолошки за Симпатична Мачки Отпадоци Гнездо Материјали Кученце Куче Душек Милениче Материјали

GUTIAN Мачки Куќа Кадифен Удобно Мали Кинолошки за Симпатична Мачки Отпадоци Гнездо Материјали Кученце Куче

Во магацинот
DEN 5424.72
Од стоката:

Кожата-пријателски, меки, удобни и притисок кои се отпорни.Лесен и топло, мачките можат да бидат удобно кога се повлекува на.Топло и удобно руно, доволно за да се загрее на студената зима.Мазна на допир, со мечтателни и удобно спиење искуство.Меки, но не колапс, тивко уживајте во вашиот спиење време.Кожата-пријателски, меки, удобни и притисок resistant Lightweight и топло, мачките можат да бидат удобно кога се повлекува on Warm и удобно руно, доволно за да се топло ладно winter Smooth на допир, со мечтателни и удобно спиење experience Soft но не колапс, тивко уживајте во вашиот сон пати 33*33*27 е погодна за домашни миленици под 2.5 kg M 37*37*31 е погодна за домашни миленици помала или еднаква на 5kg L 42*42*34 погоден за домашни миленици под 10kg Package вклучува : 1*домашно милениче гнездо (со исклучок на другите демо производи)белешки : 1. Поради различни прикази и светлосни ефекти, вистинската боја на производот може да биде малку поинаков од бојата на сликата.Ви благодариме!2. Поради прирачник за мерење, на дозволената мерење на отстапување е 1-3cm Fresh и живописни бои.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата