Бартон Ashmore Лажичка Т-Маица Женска

Бартон Ashmore Лажичка Т-Маица Женска

Во магацинот
DEN 838.80
Од стоката:

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Редовно одговара само право, не премногу силно или премногу baggy.Пред-shrunk.Мека-екран на допир-печатени лого.Облик на полите. 100% органски памук лесни џерси.За многу подеми и падови на животот, постои Жените Бартон Ashmore Кратко Sleeve Лажичка Т Кошула.Нејзините 100% органски Перуанскиот памук изградба е мека на допир, а неговата елипсовиден облик полите нуди додаде покриеност и удобно се вклопуваат може да смета за излегување на патеката со стил.Пред-shrunk да се елиминира било guesswork, ова сигурен стил е обратите за сите работи на отворено.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата