10-32 x 1 Машина Завртки/Филипс/Рамен Undercut Глава/Челик/Црна Оксид (Картон: 6,000 компјутери)

10-32 x 1 Машина Завртки/Филипс/Рамен Undercut Глава/Челик/Црна Оксид (Картон: 6,000 компјутери)

Во магацинот
DEN 13031.76
Од стоката:

Станот Филипс Undercut.Машина Завртка.Произведен да ASME B18.6.3 & SAE J82 спецификации.Целосно Навој.Челик Црна Оксид.Права месо тело fastener со надворешни теми се дизајнирани да се помине низ една дупка или орев да се формира парење навој на завртка.Машина завртки форма на прицврстување решение супериорен во сила да распоредени тема завртки.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата