Обновливи Око Закрпи, Силикони Удобно Мека Око Закрпи за Дома

Обновливи Око Закрпи, Силикони Удобно Мека Око Закрпи за Дома

Во магацинот
DEN 244.56
Од стоката:

Мека и Обновливи : Овие силиконски влошки се прави на транспарентен силикони, која е мека и тенки, добро се вклопува и е светлина и дише.Мултифункционален : На обновливи силикони око не само што може да помогне во лекувањето на темни кругови, но, исто така, им помогне на ублажување на фини линии до одреден степен по правилна употреба за долго време.Удобно : Користење на овие лепило на силиконски влошки, ќе може да се добие помазна и повеќе атрактивни лице, со удобно искуство.Ефикасност : Силикони око влошки ќе почне да работи во рамки на неколку часа од вашето прво носење.Тие ќе помогнат за поправка и намалување на око подпухналост.Лесен за Користење : Овие силиконски влошки ви овозможи да ги користите додека одмор или спиење.Овие силиконски влошки се лесно да падне.Ве молиме не се движи околу време на употреба, и ве молиме да го задржи вашето лице суви и чисти, во спротивно не ќе биде во можност да остане на вашето лице stably.Функција : 1. Мултифункционален : На обновливи силикони око не само што може да помогне во лекувањето на темни кругови, но, исто така, им помогне на ублажување на фини линии до одреден степен по правилна употреба за долго време.2. Лесен за Користење : Овие силиконски влошки ви овозможи да ги користите додека одмор или спиење.Овие силиконски влошки се лесно да падне.Ве молиме не се движи околу време на употреба, и ве молиме да го задржи вашето лице суви и чисти, во спротивно не ќе биде во можност да остане на вашето лице stably.3. Мека и Обновливи : Овие силиконски влошки се прави на транспарентен силикони, која е мека и тенки, добро се вклопува и е светлина и дише.4. Удобно : Користење на овие лепило на силиконски влошки, ќе може да се добие помазна и повеќе атрактивни лице, со удобно искуство.5. Ефикасност : Силикони око влошки ќе почне да работи во рамки на неколку часа од вашето прво носење.Тие ќе помогнат за поправка и намалување на око подпухналост.Спецификација : Предмет Тип : Око Patches Product Материјал : Silicone Product Количина : 6 Пара/Одбор Пакет Листата : 6 x Око Печ.

Таа е поголема од информацијата

Item Type:
Eye Patches
Product Material:
Silicone
Product Quantity:
6 Pairs/Board
Package List:
6 x Eye Patch :

Производи во категоријата