Beabes Фантазија Божиќ Blur Трепка Светла Сјај Искра Табличка Покрие Табличка Рамки за Жени Мажи Авто Декорација

Beabes Фантазија Божиќ Blur Трепка Светла Сјај Искра Табличка Покрие Табличка Рамки за Жени Мажи Авто Декорација

Во магацинот
DEN 1089.60
Од стоката:

ПАКЕТ - Доаѓаат со 1 x табличка рамка и 1 x табличка , 8 x црното завртка капи, 8 x завртка опфаќа, 8 x нерѓосувачки челични навртки.СТАНДАРДНА ГОЛЕМИНА - Проверете димензии за да бидете сигурни дека тоа нема да се покријат државните име.На табличка рамка има 2 дупки и табличка има 4 дупки, која е стандардна големина за повеќето Американски табличка.МАТЕРИЈАЛ Направен од 100% алуминиум со професионални печатени заврши дека гарантира издржливост и долговечност.ЛЕСНО ДА се ИНСТАЛИРА - табличка рамка ги опфаќа вклучени сите неопходни авто додатоци е многу брзо и лесно да се инсталира.Нема специјални алатки потребни.ОДЛИЧНО ЗА ПОДАРОЦИ - Оваа светла и возбудлив метал табличка ознака е добар избор за декорација на вашиот дом или испрати како подароци.Спецификација : 'Рѓа слободни,долг рок.Компатибилна со речиси сите автомобили/suv/truvk брендови.Доаѓа со сите neccessary алатки за да го инсталирате.Даде автомобил импресивен изглед.

Таа е поголема од информацијата

Rust free,long term. :
Compatible with almost all the car/suv/truvk brands. :
Comes with all the neccessary tools for you to install. :
Give the car an impressive look. :

Производи во категоријата