Мери Кеј Меша И Маска Поставите Длабоко Чистење Јаглен Маска & Влага Обновување Гел Маска

Мери Кеј Меша И Маска Поставите Длабоко Чистење Јаглен Маска & Влага Обновување Гел Маска

Во магацинот
DEN 959.76
Од стоката:

Јасен Доказ Длабоко Чистење Јаглен Маска : Оваа тројна акција јаглен маска длабоко чисти кожата и помага да го расчисти патот за убава, појасни изглед на кожата.Time Wise Влага Обновување Гел Маска : Веднаш хидрати, се заклучува во влага, де-стрес, ја чисти, негува, ги смирува, фирми, smooths, омекнува и ги порите. 79% од мажите и жените се согласија : "Кожа изгледа појасна", по употреба.Извадоци од рузмарин и peppermint дава свеж мирис, да ги разбуди вашите сетила.Уживаат во нежни ладење сензација како што се изедначи на формула низ вашата кожа.Жешка нов multimasking тренд!Користат различни Мери Кеј маски да се однесуваат на различни области од вашето лице и адреса специфични кожата треба сите одеднаш.Multimasking е одлична идеја за тивки ноќи ужива некои "мене" временски распоред некои high-end нега на кожата во недела навечер!Тоа е мудро проактивни се движат за да multimask пред патување премногу.Летање може да ја влоши кожата прашања, па ќе биде понапред од играта кога ќе multimask вечер!.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата