Ерик Xian Количка за Мебел Heavyduty 50 кг Вртливата Castor Универзална го исклучите Стол на Тркала Рициново 2 М8 Резервни Мебел Тркала castors Гума Кочница Мобилни Компоненти (Бо

Ерик Xian Количка за Мебел Heavyduty 50 кг Вртливата Castor Универзална го исклучите Стол на Тркала Рициново

Во магацинот
DEN 474.72
Од стоката:

Нашите castor тркала и други компоненти во собата, се дизајнирани да бидат издржливи, дури и со редовна употреба.Направени со материјали.Стилови : Едноставен/European/Класика.Тема : Општо погоден за кафе на маса, ресторан количка, машини и опрема, итн. (Не за тешки троседот/стол).Лесна инсталација, дното заштита, специјални заклучување со завртки, ергономски дизајн, непречено функционирање, лесно лизгање и pivoting.ТЕШКИ CASTORS Мазна & тивка & стабилна.Производ : стол wheelsmaterial : челик + гума + plasticcolor : balckshaft тркала дијаметар : прибл. 50 mm (2 инчи)вратило должина : околу .14 u200bu200bmm (0.6 инчи)Вретено тркала ширина : Прибл. 49 mm (19 инчи)Вретено дијаметар : Прибл. 8 mm (0.3 инчи)ве МОЛИМЕ Проверете детали големина како фотографиите се прикажани подолу и бидете сигурни дека ќе се разбере како да се измери големината на вашите потреби!?Ако не сте сигурни која големина ти треба, ве молиме јавете се во нашата служба за корисници.Обемот на испорака : 1 х стол wheel Note : ве Молиме овозможи мало отстапување се должи на рачни мерења.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.ПАРИ ГАРАНЦИЈА за враќање на : Сите castor тркала поставува се продаваат со 100% пари гаранција за враќање на, само во случај дека не сте задоволни со вашето купување.Едноставно да стапат во контакт со нас, и ние ќе рефундирање на дека.Тоа е толку едноставно!.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата