Количка за мебел 4 Парчиња Месинг Мебел Castors Гумени Тркала,Цврсти Месинг Вртливата Castor Тркала,Тркало Пречник од 25mm,Завртка Стил Замена Casters,Оптоварување 150kg,за Кафе ?

Количка за мебел 4 Парчиња Месинг Мебел Castors Гумени Тркала,Цврсти Месинг Вртливата Castor Тркала,Тркало

Во магацинот
DEN 1842.72
Од стоката:

Нашите castor тркала и други компоненти во собата, се дизајнирани да бидат издржливи, дури и со редовна употреба.Направени со материјали.Висок квалитет : Wearresistant гумени тркала се погодни за речиси сите видови на подови, силни и издржливи, wearresistant, shockabsorbing и тивко.Материјал : завртка рициново е направен од чист бакар, и на завртката е направен од железо, со висока цврстина, светла боја, убава и модерен, таписерии изработка, силни и издржливи.Карактеристики : Прецизност и дизајниран солидна месинг casters, тивко, wearresistant, мазна валање, 360degree ротација, добра стабилност.Лесен за инсталација : На casters со завртки се лесни за употреба, и пакетот содржи завртки за лесна инсталација во кратко време.Здрав мебел casters, висока цврстина, нема штета, 360degree ротација, тивко и wearresistant, мазна валање, силна носивоста, стабилен и цврст, безбеден за употреба!Ретро стил, традиционално занаетчиство, извршување на едноставност, мазни линии, повеќе убави и практични.Има широк спектар на употреба и може да се користи за пијано нозе, софи, Кинески стил мебел, Европски стил мебел, ретро-мебел, итн.спецификација : Име : Месинг casters Material : месинг + завртка железо поцинкуван + rubber Wheel дијаметар : 2.5 cm Total висина : 6 cm Screw должина : 3 cm Screw дијаметар : 6 mm Total оптоварување : 150 KGPackage содржина : 4 casters◆Забелешка : Поради прирачник за мерење, ве молиме овозможи на мала грешка на 12mm.Мониторот калибрација е во согласност, и бојата на објектот што е прикажано во слика може да биде малку поинаков од реалните на објектот.Ве молиме погледнете го постојното.ПАРИ ГАРАНЦИЈА за враќање на : Сите castor тркала поставува се продаваат со 100% пари гаранција за враќање на, само во случај дека не сте задоволни со вашето купување.Едноставно да стапат во контакт со нас, и ние ќе рефундирање на дека.Тоа е толку едноставно!.

Таа е поголема од информацијата

Name:
Brass casters
Material:
brass + screw iron galvanized + rubber
Wheel diameter:
2.5 cm
Total height:
6 cm
Screw length:
3 cm
Screw diameter:
6 mm
Total load:
150KG
Package content:
4 casters
◆Note:
Due to manual measurement, please allow a small error of 12mm. :
The monitor calibration is inconsistent, and the color of the item shown in the photo may be slightly different from the actual item. Please refer to the current one. :
MONEY BACK GUARANTEE:
All castor wheels sets are sold with a 100% money-back guarantee, just in case you're not happy with your purchase. Simply get in contact with us, and we shall refund you. It's so simple!

Производи во категоријата