HDMI Порт Интерфејс Конектор Приклучок за Playstation 4 PS4 Плоча (5Pcs)

HDMI Порт Интерфејс Конектор Приклучок за Playstation 4 PS4 Плоча (5Pcs)

Во магацинот
DEN 278.16
Од стоката:

Направени од високо-квалитетни алуминиумски легури, тоа е издржливи и долготрајни. 100% сосема нов и висок квалитет.Тој е компактен, лесен.Усвојува прецизни s, производот е точна и беспрекорна.Ова е high-definition HDMI порт за Playstation 4. Спецификации : Боја : Сребро. Материјал : алуминиум легура Интерфејс HDMI Апликации : За PS4 Плоча Пакет тежина : 11g Пакет Листата : 5 x HDMI Порт за PS4.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата