ZZXXB Море Водител на Јога Мат Свитлива Тенки Не се Лизга Фитнес Вежби Патување Јога Мат, Велур Површината со Носи Торба 71 x 26

ZZXXB Море Водител на Јога Мат Свитлива Тенки Не се Лизга Фитнес Вежби Патување Јога Мат, Велур Површината

Во магацинот
DEN 1007.52
Од стоката:

Анти се Лизга и Кожата Пријателски : Нашиот пилатес јога мат е направен од природни гума назад и мека велур површината.На велур површина ја апсорбира потта брзо да се обезбеди безбедност и хигиена.Гума назад со одличен лизга отпорни предност за контрола на подот повеќе цврсто.Свитлива и Лесна : 1 мм тенок јога мат, лесно може да се укината или валани во една компактна големина и се вклопуваат во вашата патна торба.Уживајте во вашиот јога искуство каде било во движење, теретана и дома.Екстра Долг и Екстра Широк : 71"(должина) x 26"(ширина).Подолг и поширок од редовните јога душеци се направи тоа удобност за луѓето од сите форми и големини.Оваа тенка јога мат, исто така, може да се користи сам или да се покрие јавната јога мат.Бесплатни Носи Торба Вклучени : може да се преземе мат на yoga studio, јога или било каде сакате, со лесен носи торба.Вежба мат може да се намали на лизгање и повреда во текот на јога или фитнес рутина.Идеален Подарок : Тоа е совршен за да се протега и вистинска релаксација на јога мат.Повеќето значајни подароци за вашите деца, пријатели, семејства и да си за Божиќ, Роденденот и други посебни денови.Погоден за жешка јога, bikram, пилатес, која се протега и други подни вежби вежба.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата