Terrazzo Јога Мат - 1/4 Дебела - Не Се Лизга Микрофибер - Еко-Пријателски - Фитнес & Дом Салата Мат

Terrazzo Јога Мат - 1/4 Дебела - Не Се Лизга Микрофибер - Еко-Пријателски - Фитнес & Дом Салата Мат

Во магацинот
DEN 502.80
Од стоката:

Донесе на забавата со што со овој колоритен и радосна јога и фитнес мат!Нашата забава и уникатни дизајни, печатени во текот на нашиот квалитет не се лизга душеци, се обврзани да им даде на вашето вежбање екстра менито што им се потребни.Количина .Дебелина .Материјали : Ултра мека sheared микрофибер полиестер се соочи со што се зголемува притисокот како што се потам.Ситуацијата се менува за да анти-лизга еко-пријателски природна гума соочи;.Печатени Во САД - Бродови во 2 до 4 работни дена;.Боја : Бела Нане Сина, Розова Жолта.Карактеристики : Одржува рамност совршено - ќе не куп нагоре или виткајте;.Печатење Техника : Боја Сублимација на бои со вода врз основа, не се токсични мастила, ослободена од тешки метали, АЗО и да доведе;.Нега : Чисти со сапун и вода, не е за машина за миење;.Грб Крај : Црна.Донесе на забавата со што со овој колоритен и радосна јога и фитнес мат!Нашата забава и уникатни дизајни, печатени во текот на нашиот квалитет не се лизга душеци, се обврзани да им даде на вашето вежбање екстра менито што им се потребни.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата