AMPBBAR Megaphone Bullhorn Преносни Рака Megaphone Звучникот за Снимање, 20W со Контрола на Јачина на звук и Врвка за Активности на Отворено и Тренинг Фудбал Преносни Говорникот Сире

AMPBBAR Megaphone Bullhorn Преносни Рака Megaphone Звучникот за Снимање, 20W со Контрола на Јачина на звук

Во магацинот
DEN 1599.36
Од стоката:

Овој компактен & преносни звучници карактеристики водоотпорен изградба која го прави уредот високо отпорна на влага.Тоа, исто така, има и ергономски & лесен пиштол зафат шасија за подобро чувство и ракувањето.Кога не е во употреба или складирани, компактен и inconspicuous.Стави тоа преку вашиот зглоб за да се спречи намалувањето и нема да се чувствувате уморни дури и ако сте го тоа за долго време.КАРАКТЕРИСТИКИ на ПРОИЗВОДОТ : Хуманизирано дизајн, богата функции, лесно ракување, едноставен и лесен. 240-ВТОРИОТ УЛТРА-ДОЛГО СНИМАЊЕ : снимањето должина е 240 секунди, а на снимката може да се одигра во јамка. 8 ЧАСА КОНТИНУИРАНО за ЗАСИЛУВАЊЕ на звукот : Вграден-во 2600m Ah литиум батерија, подолг век на батеријата.ПОВЕЌЕНАМЕНСКИ : Овој пренослив, но моќен megaphone е фаворизирана од страна на настан организаторите, спортски настани, cheerleaders, управни органи, огнот служби, полициски станици, училишта и повеќе кои во својата класа преферираат да го користат it Product име : Megaphone на/Рачни Глас Amplifier Peak моќ : 20 WProduct материјал : ABS инженеринг plastic Transmission растојание : downwind ≥ 500 meters Working напон : DC 5v Frequency одговор : .200 HZ-10 KHZProduct големина : 208* 130mm Recording време : .240 seconds Battery живот : .8-20 часа (во зависност од капацитетот на батеријата и јачина)Тип карактеристики : рачни megaphone Note : 1. Ве молиме проверете ја големината и бојата пред купување.2. Ве молиме имајте во предвид дека може да има мала боја разлика поради различни монитори, ве молиме да се разбере.3. Ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата