Megaphone Bullhorn Мини Megaphone, 10W Лесни Преносни Рачен Глас Засилувач, Говорникот Bullhorn w/ Контрола на Јачина на звук и Врвка за Безбедност Вежби Преносни Говорникот Сирената B

Megaphone Bullhorn Мини Megaphone, 10W Лесни Преносни Рачен Глас Засилувач, Говорникот Bullhorn w/ Контрола

Во магацинот
DEN 2205.60
Од стоката:

Овој компактен & преносни звучници карактеристики водоотпорен изградба која го прави уредот високо отпорна на влага.Тоа, исто така, има и ергономски & лесен пиштол зафат шасија за подобро чувство и ракувањето.Кога не е во употреба или складирани, компактен и inconspicuous.Стави тоа преку вашиот зглоб за да се спречи намалувањето и нема да се чувствувате уморни дури и ако сте го тоа за долго време.МАЛИ ДИМЕНЗИИ И мала ТЕЖИНА : Лесно да се носат, убави изглед, добро-строен дизајн, виткање се справи со дизајн, може да се носи на појас или рамото.Поле НА ПРИМЕНА : Туристички водич вовед, трговски центар промоција, наставник наставата, летен камп и други активности на отворено.СПЕЦИЈАЛЕН ПОТСЕТНИК : Кога користите суви батерии за напојување, кога наизменична/замаглена звук се случува, тоа е предизвикано од недоволното моќ.Ве молиме вратете ја батеријата во времето и го користи повторно!.ПОВЕЌЕНАМЕНСКИ : Овој пренослив, но моќен megaphone е фаворизирана од страна на настан организаторите, спортски настани, cheerleaders, управни органи, огнот служби, полициски станици, училишта и повеќе кои во својата класа преферираат да го користат it Product име : Megaphone на/Рачни Глас Amplifier Weight : 0.35 kg Size : Дијаметар 98*155 MMPower : 10 WSound пренос на далечина : 50 MType карактеристики : рачни megaphone Note : 1. Ве молиме проверете ја големината и бојата пред купување.2. Ве молиме имајте во предвид дека може да има мала боја разлика поради различни монитори, ве молиме да се разбере.3. Ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата