AMBF WE15S3EX3V-50 Стандард String Рана Полипропилен Медиумите 15 Micron, 2.5 Инчен Филтер Дијаметар 10 Инчен Должина, Полипропилен Јадро, 222/Пролет Крајот Капи Viton О-Прстен/Заптивка (

AMBF WE15S3EX3V-50 Стандард String Рана Полипропилен Медиумите 15 Micron, 2.5 Инчен Филтер Дијаметар 10 Инчен

Во магацинот
DEN 11483.52
Од стоката:

Водечките-Edge Длабочина Технологија произведени во куќата на обичај, висока-брзина, компјутерски контролирана машини за совршен тема проред.AMBF Стандард String Рана Филтер Кертриџ со Полипропилен Медиуми.Филтер Димензија : 2.5 Inc OD 10 Инчен Должина, Micron Оценка : 15 Micron.End Cap & Заптивка : 222/Пролет Крајот Капи Viton О-Прстен/Заптивка.Произведено во САД.AMBF е string рана елементи се произведени во куќата на обичај, висока-брзина, компјутерски контролирани машини за доследно извршување на тема проред.Прилагодени модели и проред нуди да се прилагоди на вашиот специјализирани апликации.Мастило и бојата елементи имаат 3-фаза мулти-шема ликвидација процесот нуди вистинска длабочина на вчитување и ја спречува core заслепувачки.Со 6 медиумите селекции и 15 micron рејтингот, ние сме сигурни дека за да се произведе елемент што го бараат.Сите крајот капа конфигурации на располагање за да одговара на вашите постоечки домување.Стандардна големина се за 2,5, а 4,5 инчи.Стандардни должини од 9.75 до 40 инчи.AMBF е string рана елементи се произведени во куќата на обичај, висока-брзина, компјутерски контролирана машини за совршен тема проред.Прилагодени модели и проред нуди да се прилагоди на вашиот специјализирани апликации.Со 6 медиумите селекции и 15 micron рејтингот, ние сме сигурни дека за да се произведе елемент што го бараат.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата