Индустриски Механички Сопирачките и Спојката AssembliesModification на Плоштадот Дупка и Квадрат Дупка на Чак Измена Додатоци Конвертор 65-53mm

Индустриски Механички Сопирачките и Спојката AssembliesModification на Плоштадот Дупка и Квадрат Дупка на Чак

Во магацинот
DEN 1977.36
Од стоката:

Направени на парична казна материјал и има долг животен животи, вие не треба да се менуваат често.Со оваа алатка, можете да конвертирате benchs вежба за tenon, вие не треба да купат tenon, ги зачувате вашите пари.Постојат 5 различни големина за различни надворешниот дијаметар на вашиот benchs вежба, ве молиме проверете пред цел.Едноставен за инсталација и отстранување, може да го инсталирате или отстраните од себе брзо.Мали во големина и лесно да се носат, може да се земе тоа со вас било каде сакате да го користите.Description The дупка монтирање на клупата вежба плоштадот tenon машина конвертор има дијаметар од 65mm на горната дупка и дијаметар на 19mm на долниот отвор, кој е лесно да се инсталира и да ги отстраните.Тоа е изработен од метал материјал и има долг животен век, па вие не треба да го замени тоа често.Features Bench вежба додатоци-Боја : Како што е прикажано.-Материјал : Метал.-Големина : Горната дупка : дијаметар 65mm/2.56 инч.Долна решетка : дијаметар 19mm/0.75 инчи.-Намалување на ракав опсег : 65-53mm.Забелешка : Прирачник за мерење, ве молиме овозможи мало грешки на големината.Боите може да постои мала разлика поради различни екрани.Пакет Including1 * Bracketn1 * Намалување на ракав.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата