SDENSHI 100mm Дијамант Сечење Дискови за Керамика Ѕидани Плочки Сечење Тркала

SDENSHI 100mm Дијамант Сечење Дискови за Керамика Ѕидани Плочки Сечење Тркала

Во магацинот
DEN 1956.00
Од стоката:

Совршен за сечење gemstones, стакло, керамика, порцелан, плочки, карбид, карпи, алуминиум и бакар.Арбор Дупка : прибл. 5/8" (16mm).На Сечење и Тркала се остри и силни.Надворешен Дијаметар : прибл. 4" (100mm).Висока прецизност и мазна сечење.Опис : - надворешен Дијаметар : прибл. 4" (100mm) - Арбор Дупка : прибл. 5/8" (16mm) - Сечење На Тркала се остри и силни - Совршени за сечење gemstones, стакло, керамика, порцелан, плочки, карбид, карпи, алуминиум и бакар - Висока прецизност и мазна cutting Specification : - Материјал : метал - Арбор Дупка : 5/8" (16mm)Пакетот Вклучува : 1 Парче Сечење тркала.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата