TECMIYO 8GB Kit (2x4GB) DDR3 1066MHz PC3-има око 8500 PC3-8500S Не ECC Unbuffered 1.5 V CL7 2RX8 Двојна Ранг 204 Pin SODIMM Лаптоп, Лаптоп Компјутер Меморија Ram меморија

TECMIYO 8GB Kit (2x4GB) DDR3 1066MHz PC3-има око 8500 PC3-8500S Не ECC Unbuffered 1.5 V CL7 2RX8 Двојна Ранг

Во магацинот
DEN 837.12
Од стоката:

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе. . ✔【Ве молиме Имајте во предвид】DDR3 PC3-има око 8500 ram меморија не може да работи на сите уреди.Ве молиме проверете со вашиот уред е спецификации пред купување,како што се RAM меморија модел, RAM меморија, слот и максимална меморија на вашиот компјутер.Ако не се сигурни, ние сме среќни да ви помогнат тука. ✔【Компатибилност】DDR3 1066 sodimm компатибилен со Intel и AMD dual channel платформи. ✔【DIMM Тип】(DDR3 1066 ram/PC3 има око 8500) 204 Pin CL7 2 RX8 Двојна Ранг, Не-ECC Unbuffered.JEDEC стандард 1.5 V напојување. ✔【Строги Тест】Компатибилност тестирани низ сите популарни брендови на матични плочи за брзи перформанси; 100% рака тестирање пред превозот надвор. ✔【Грижете се-Бесплатно Гаранција】Живот-време гаранција за оваа 1066mhz ddr3 ram меморија купување.Било каков проблем, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе ви обезбеди пријателски и лесен-за-се постигне поддршка.На TECMIYO Меморија надградба може да дишат нов живот во стареењето на машина и е еден од најлесните, ефективни начини за подобрување на перформансите на системот & зголемете ја вашата продуктивност.TECMIYO Меморија им дава сила на вашиот систем да се постигне побрзо вчитување на апликацијата пати, зголемување на систем за одговорност.Сите TECMIYO Меморија производи се ригорозно рака тестирани за да се осигура дека секоја компонента во нашата меморија модули е од исклучителен квалитет.TECMIYO мемориски модули се изведуваше toperform дури и во најекстремните услови.Им помогне на брзината на вашиот компјутер, да се Постигне задачи со доверба со TECMIYO меморија што се инсталирани во вашиот систем.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата