Матеј Stafford Фудбал Картички (5) Избрани Пакет - Детроит Лавови Трговски Картичка Подарок Сет

Матеј Stafford Фудбал Картички (5) Избрани Пакет - Детроит Лавови Трговски Картичка Подарок Сет

Во магацинот
DEN 335.76
Од стоката:

СОДРЖИ - асортиман на автентични картички од производители како што се Panini, Bowman, и Topps.СОБИРА - Овие карти се голем плус на секое Матеј Stafford или Детроит Лавови колекција.Точно картички по многу варира - ве молиме видете слики за можни картички.WRISTBANDS И ПОДАРОК ТОРБА, ВКЛУЧЕНИ СЕ UNBRANDED ПОДАРОК ПРЕДМЕТИ И НЕ СОДРЖАТ НИКАКВИ STAFFORD, ЛАВОВИ, ИЛИ МАК ПОВРЗАНИ БРЕНДИРАЊЕ, ЛОГОА, ИЛИ ТЕКСТОТ.ЗАМИСЛЕТЕ ГЛЕДАЊЕТО на ВАШЕТО ДЕТЕ ОЧИ светне - кога ќе добијат овој кул подарок на нивниот омилен спортист.Секоја картичка е отстранета од оригиналниот фабрички запечатени восок пак, тоа може да има многу ситни носат, и доаѓа поединечно заштитено во својата мека и тврда пластика случај.Една од најопасните quarterbacks во играта.Одличен подарок за младите спортисти и деца, на вашето момче или девојка ќе сакаат овие тргување картички!.Матеј Stafford е еден од најдобрите quarterbacks во МАК!Ова многу пет 2009-2018 Матеј Stafford фудбал картички прави голем дар и колекционери точка од која било Матеј Stafford или Детроит Лавови фан.Сите карти се во близина на нане да нане состојба и се испраќаат со секоја картичка во свои индивидуални мека ракав и врвот loader или полу-цврсти ракав.Доаѓа со два wristbands подарок торба, што го прави совршен порибување stuffer или Лавови фан подарок!WRISTBANDS И ПОДАРОК ТОРБА, ВКЛУЧЕНИ СЕ UNBRANDED ПОДАРОК ПРЕДМЕТИ И НЕ СОДРЖАТ НИКАКВИ STAFFORD, ЛАВОВИ, ИЛИ МАК ПОВРЗАНИ БРЕНДИРАЊЕ, ЛОГОА, ИЛИ ТЕКСТОТ.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата