VC-2000W Напон Трансформатор 2000 Вати Чекор Нагоре/Надолу конвертор 110/120 Волт - 220/240 Волт - 2000 W(Прстен Трансформатор) од Unoopler

VC-2000W Напон Трансформатор 2000 Вати Чекор Нагоре/Надолу конвертор 110/120 Волт - 220/240 Волт - 2000 W(Прстен

Во магацинот
DEN 2256.00
Од стоката:

Овој CE Заверена 2000 вати тешки-должност континуирана употреба напон конвертор трансформатор може да се користи во двете 110 V/120 V земји и 220 V/240 V земји со 50 Hz / 60 Hz.Чекор до 110 V/120 V да 220 V/240 V или чекор надолу 220 V/240 V да 110 V/120 V,Прстен трансформатор (прекинувачот е на задната страна на единицата).Две Места На Предната страна На Единицата За Секој Напон 110 V и 220 V.On/Off Прекинувач; (Не Вклучуваат Жичен со Основи САД Приклучок).Suttable за : Телевизија/Вода Диспензерот/Peersonal Компјутер/Ориз Шпорет/Minin Home Theater/Електричен Вентилатор/Факс Машина/Печатач.CE заверена & 3 година производителот ограничена гаранција,Сите опсег осигурач заштита со две резервни осигурувачи и еден приклучок адаптер вклучен.Описи : Серија чекор нагоре / чекор надолу напонски трансформатори ви понудиме безбедна, сигурна, евтин и удобен решение за конвертирање на напони од 110-120 volts до 220-240 volts, или од 220-240 volts, надолу за да 110-120 volts и за домашна употреба и индустриски апликации.Карактеристики : 1.Оваа нова серија на Чекор НАГОРЕ / НАДОЛУ Напонски Трансформатор може да се конвертира 110 V да 220 V и обратно.2.Излезниот напон е 110 V и 220 V дека може да се користи во исто време.3.Suttable за : Телевизија/Вода Диспензерот/Peersonal Компјутер/Ориз Шпорет/Minin Home Theater/Електричен Вентилатор/Факс Машина/Printer Specifications : Име на Производ : Чекор НАГОРЕ / НАДОЛУ Напон Transformer Input : 110/120/220/240 Volts /AC Selectable Output : 110 Volts или 220 Volts / AC Избор(Не Вклучуваат Жичен со Основи САД Приклучок)Производ големина : 225mm x 205mm x 145mm(L x W x H)/8.85 инчен x 8.07 инчен х5.70inch(L x W x H)Сертификат : CE / ISO9001 / ISO14001 Фабрика Certified Warranty : еден year Weight : 6875g Package содржина : 1 x Чекор НАГОРЕ / НАДОЛУ Напон Transformer1 x Корисникот manual Note : Ќе треба да се купи 4mm плоштадот мозок и 2 парчиња 20 A терминал блок за да го собере.Сегашниот е премногу голем, генерален кабелот за напојување не може да ги исполни тоа.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата