LK-C28P 60Kv Рачни Дигитален Систем Радиографија на Машина со LCD Дисплеј (Злато)

LK-C28P 60Kv Рачни Дигитален Систем Радиографија на Машина со LCD Дисплеј (Злато)

Во магацинот
DEN 415.20
Од стоката:

ТЕХНИЧКИ СПЕЦИФИКАЦИИ : Цевка Voltage60k V Цевка Тековната 1.5 м Време Exposure0.01~2.5 s Фокус Point0.4 Својствени filtration1mm AL Frequency30 Hz±1% Weight1.9 KG Dimensions25 cm×11.5 cm×17cm (L×W×H) Пакување листа : Домаќин машина*1 Adpater*1 упатство*1 Алуминиумска кутија*1.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата