MFi Заверена Компатибилен со iPhone Полнач, 2 Пакет Молња Полнење Кабли USB Кабелот за Податоци со Висока Брзина Кабелот Компатибилен со iPhone 13 12 11 XS XR X Max Pro Мини iPad и iPod AirPods

MFi Заверена Компатибилен со iPhone Полнач, 2 Пакет Молња Полнење Кабли USB Кабелот за Податоци со Висока Брзина

Во магацинот
DEN 119.76
Од стоката:

MFI заверена безбедно и брзо полнење Компатибилен со i Phone кабел со 9000 пати се наведнуваат животен век.Најлон Плетенка за долгорочни користи.Повеќе издржливи, посилни, а понизок од нормалниот i Phone држачи за кабли, танг-слободни.Брз Пренос На Податоци.Полнење на & Податоци Sync 2 во 1. КВАЛИТЕТОТ БАКАРНА ЖИЦА : бакар core подобрува полнење и пренос на податоци брзина на i Phone, за полнење кабел, се осигура дека вашиот Apple уред е сосема безбеден. 2 Пакет Полначот Молња Кабли Универзална Компатибилен со i Pad и i Pod Air Pods i Phone 13 / 12 / X / XR / X MAX / 8 Плус / 8/7 Плус / 7 / 6s Плус / 6s / 6 Плус / 6 / 5s / 5в / 5 / i Pod Touch петтата генерација / i Pod nano седмата генерација.Пари Назад, ако не сте задоволни од нашите Производи.Одлично Полнење Брзина MFi Заверена Компатибилен со i Phone Полнач, 2 Пакет Молња Полнење Кабли USB Кабелот за Податоци со Висока Брзина Кабел Компатибилен со i Phone 13 12 11 XS XR X Max Pro Мини i Pad и i Pod Air Pods i Phone 8 7 6 S 6 Плус 5 S SE.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата