Домаќинство Essentials 14376-1 CedarFresh Црвено Cedar Дрво Цвет Прстени за Закачалки - Сет од 20

Домаќинство Essentials 14376-1 CedarFresh Црвено Cedar Дрво Цвет Прстени за Закачалки - Сет од 20

Во магацинот
DEN 417.60
Од стоката:

Цврст диск од 100% природни црвени cedar во облик на цвет; прстен се вклопува во текот повеќето стандардни ги куките.Може да биде ставен на закачалки, го исфрли во фиоки, обесени во гардероби, или поставени на полиците.Пак било гардероба во облека оаза со овие ароматични cedar дискови.Refresh cedar е ароматични особини со песок хартија или Cedar Свежи спреј (се продава одделно). 2"H x 2"W x 0.375"D. Уживаат заштита на cedar и свежината на лаванда насекаде со Cedar Fresh лаванда-исполнет Cedar Цвет Закачалка Прстени.Со кул трага од лаванда и endearing флорални форма, ќе се забавуваат, функција, мирис совршено обединетите.Црвено cedar е за восхит ефективноста произлегува од ароматични масла на дрво е влакна.Ја ревитализира и зголемете ја вашата cedar производ мирис и ефективноста од било (1) лесно пескарење на неговата површина да се изложуваат на нови влакна, и на тој начин масла, или (2) со прскање недовршени дрво со Cedar Fresh Cedar & Лаванда Моќ Спреј (се продава одделно на ).Мерки 2 Инчи Висок x 2 Инчи Широка x .375 Inched Длабоко.Објектот # 14376-1.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата