Lonfencr Monocular Телескоп 12x50 Monoculars Висока Моќност HD FMC BAK4 Призма Двоен Фокус Оптички Зум Водоотпорен Телескоп со паметен Телефон Адаптер Tripod за Птицата Гледа Кампување К?

Lonfencr Monocular Телескоп 12x50 Monoculars Висока Моќност HD FMC BAK4 Призма Двоен Фокус Оптички Зум Водоотпорен

Во магацинот
DEN 1607.76
Од стоката:

✅【12 X50 HD Висока Моќност Monocular Телескоп】LONFENCR monocular телескоп обезбедува 12x зголемување со 50mm цел дијаметар широк објектив, а широко поле на гледање (211ft/1000 метри), да го имате најдобриот поглед на отворено авантури, идеален за отворено ентузијасти и пустината истражувачи, рачен и мора да се има за птицата гледа, дивиот свет, лов, mountaineering, кампување, надзор и патување. ✅【Висок Контраст и Резолуција на Слики】зумирање телескоп е опремен со BAK-4 призма и целосно мулти-обложени леќи, гарантирање супериорен светлина пренос и осветленоста ( достигнува и до 99.5% видливост).Вграден-во ниско-светло ниво ноќно гледање ви помага да гледаат на работите во слабо осветлување.На прилагодливи око купот исто така ви овозможува да пресврт нагоре и надолу лесно и брзо за оптимално гледање дури и додека го носи очила. ✅【Ергономски дизајн, Водоотпорен & Анти-Магла & Против Пролизгување】На ергономски дизајн (6"x2.1"x2.9") ви помага да се фокусирате на вашата цел брзо и прецизно со една рака.И трајни гума надворешниот со гума костец го прави удобно да го користите и го спречува тоа од лизгање надвор од ваши раце.Водоотпорен, shockproof висок квалитет на материјалот го прави овој monocular обемот комфорни и издржливи за долго време се користи. ✅【Широко Компатибилен за паметни телефони】Monocular телескоп компатибилен со ialmost сите паметни телефони на пазарот.Лесно да го инсталирате, и ќе обезбеди HD слики или видео записи за да ги споделите вашите убави и неверојатни моменти. ✅【Идеален Подарок! & 100% Услугата 】 Тоа е мора да има monocular телескоп за возрасни и деца, најдобро Валентин/ Божиќ/ Мајка/ Татко/ Ден Роденденски подарок за момчиња, девојки, жени, мажи, широко се користи во концерти и натпревари гледа, птицата гледа, лов, планинарење и сл.Ако не сте целосно задоволни со вашиот објектот, ве молиме контактирајте го нашиот клиент сервис, ние ќе се грижи за сите квалитет на прашања поврзани, гаранција ќе добиете совршен еден.LONFENCR 12x50 monocular телескоп за возрасни опремени со BAK-4 призма и FMC(целосно мулти-обложени) зелена обложени леќи.На BAK-4 призма(повисока светлина од BAK-7 призма) им овозможува на повеќе светлина пренос и добива повеќе од светлината.На 50mm FMC зелена обложени леќи на камерата(има повеќе од 45% светлина во отколку monocular со 42mm леќа).LONFENCR 12x50 monocular телескоп за возрасни опремени со BAK-4 призма и FMC(целосно мулти-обложени) зелена обложени леќи.На BAK-4 призма(повисока светлина од BAK-7 призма) им овозможува на повеќе светлина пренос и добива повеќе од светлината.На 50mm FMC зелена обложени леќи на камерата(има повеќе од 45% светлина во отколку monocular со 42mm леќа).Сите овие елементи на оваа monocular, да обезбеди високо-дефиниција слики и точни боја препевот, е добар прилог за птицата гледа, лов, планинарење, кампување, патување, дивиот свет, сценографијата, итн.Тоа е совршен monocular телескоп за возрасни и деца, најдобриот подарок за вашата фамилија и пријатели.Изберете LONFENCR,фаќање убавина гледање и споделување на среќа со другите!.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата