Koolehaoda Лесни Преносни 63-инчи, Камера Алуминиум Monopod со Виткање Три Нозе Поддршка Стојат. 6-дел Нога , Нога max дијаметар: Φ28MM, Виткање должина: 42cm /16.5 инч .(К-266 Црна)

Koolehaoda Лесни Преносни 63-инчи, Камера Алуминиум Monopod со Виткање Три Нозе Поддршка Стојат. 6-дел Нога

Во магацинот
DEN 1055.76
Од стоката:

: ) Универзална Монтажа Плоча со Реверзибилна 1/4"-20 & 3/8"-16 завртка на Monopod со нозете се распоредуваат во различни Топката Главата, како и било професионална камера и dslr фото апарати, кои директно може да се инсталира. : ) Се протега до висината на 63 инчи , 6-дел завртка нога-систем на заклучување за безбедна висина прилагодување. : ) Нозе дијаметар : Φ28,Φ25,Φ22,Φ19,Φ16,Φ13(mm). : ) Пена, рака зафат за удобност и стабилност ,Лесна и Издржливи. : ) Monopod може да се користи за да се alpenstock .Тоа е лесен и удобен, исто така ви даде друг избор.Карактеристики : Материјал : Алуминиум alloy Color : Black Monopod врвот врска завртки : 1/4 - 3/8"нишката на дното на monopod е : 3/8"Monopod Макс Висина : 156cm / 61.5 inch Monopod затвора да компактна големина од 15 инчи.Monopod + Три Нозе Поддршка Стојат Макс Висина : 160cm /63inch Monopod + Три Нозе Поддршка Стојат Укината Должина : 42cm /16.5 inch Number на Нога Делови : 6 Legs дијаметар : Φ28,Φ25,Φ22,Φ19,Φ16,Φ13 (mm) Monopod + Три Нозе Поддршка Стојат Нето тежина : 680g / 1.49 lbs Maximum Оптоварување : 7kg/ 15.43 lbs Three Нозе Поддршка Стојат A1 : големина : 22*22*22 CMThree Нозе Поддршка Стојат врска завртки е : 3/8"Спакуван : koolehaoda К-266 monopod x 1 Three Нозе Поддршка Стојат x 1 Metal шила x 1monopod кеса x 1 Pocket x 1.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата