Atposh 28 Бубрезите Хром Мрзливи Susans Кујна Агол Кабинет Организатор 270° 2 Полица Ротирачки Складирање Багажник

Atposh 28 Бубрезите Хром Мрзливи Susans Кујна Агол Кабинет Организатор 270° 2 Полица Ротирачки Складирање Багажник

Во магацинот
DEN 2880.00
Од стоката:

【Големина】 препорачливо е дека кабинетот длабочина>30", кабинетот висина>28"~31", ова два-слој агол кабинет складирање решетката има дијаметар од 28", и висина може да се прилагоди помеѓу 21.5" и 31", што е речиси погоден за голем Дел од долниот агол кабинет, агол складирање кабинет, агол трпезариска маса. 【Лесно да се Соберат】Преку предвид, ние конечно го дизајнираше овој Мрзливи Сузан, можете само да се измери големината на вашиот кабинет полица прво, и следете ги инструкциите што спомнавме, мрзливи сузан кабинет организаторот ќе се состави во рок од 5 минути. 【Стабилна Плочата】Хром позлатен, ова мрзливи сузан хардвер е 270° плочата со бубрезите форма.Можете да ги ротирате на било кој агол што сакате без да се грижиш за својот квалитет, која е стабилна и анти- ' рѓа. 【Погодно】Оваа Бубрезите Хром Мрзливи сузан преградата се состои од две нивоа, и можете да изберете една или две според висината на кабинетот.Има доволно простор за да се задоволат вашите складирање потреби, со што се решава за чување прашања на conner кабинет, и овозможува да ги чувате и да ги превземете предмети. 【Услуги на клиентите】Организирате вашите зачин тегла, храна, тави и садови и садови на овој мрзливи сузан организаторот.Ќе имате едно прекрасно искуство.Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас на време!.Зошто да изберете Atposh 2 Полица Бубрезите Хром Мрзливи Сузан?Atposh е посветена на создавање на кујната за складирање на производи, без разлика дали е голем или мал, дизајнерот е прикажан избор на дизајн шема, почитување на принципот на хуманизација, со фокус на квалитетот на кујната складирање прашања, и за создавање на кујната складирање еден по друг.За да креирате едноставна складирање, уредно и убави кујна за вас.Животот може да биде опуштено и елегантен.Спецификација : Материјал : Iron Finish : Хром Plated Size : Кол.28" (Висина 21.5"-31")Боја : Silver Packaging Содржина : 1 * Пониски tube1 * Горниот tube2 * Фиксна pins2 * Фиксна имајќи стојат (пре-инсталиран на цевката)2 * Locking ring(пре-инсталиран на кошница)2 * Кошница со заклучување ореви и се врти bearing10* Завртки.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата