Преносни Следење на лап-топ компјутери, Нов Мобилен Пиксели Duex Плус 13.3 Full HD IPS Двојна Лаптоп, Монитор, USB C/USB Приклучок и да Игра Лаптоп со Екран Extender,Windows/Mac/Андроид/Пр?

Преносни Следење на лап-топ компјутери, Нов Мобилен Пиксели Duex Плус 13.3 Full HD IPS Двојна Лаптоп, Монитор,

Во магацинот
DEN 7199.76
Од стоката:

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени со производот или да го замени. . 【АВТО РОТАЦИЈА ПРЕНОСНИ ДВОЕН МОНИТОР】 : Duex Плус 13.3" FHD или 1080 P IPS ултра тенок пренослив лаптоп, монитор тежи само 1,3 кг, 0.25" на најтенок точка за крајната практичноста и преносливост.Потенка рамки се проширува вашиот поглед.Тоа автоматски ќе ротираат кога ќе флип овој пренослив екранот од лево кон десно или од десно кон лево. 【МУЛТИ-УРЕД COMPATIBILTY】 : Овој лаптоп двоен екран е компатибилен со било лап-топ компјутери,Windows,Mac,Андроид,Nintendo Прекинувач и Samsung " De X.Мулти начини да се користи -или лево или десно, landscap,портрет,презентација,потпирачот и око-се грижи режими. 【ПРИКЛУЧОК ВО СИЛА НА】 : Прикачете Duex Плус секундарниот дисплеј,Приклучете и Движете надвор!Лесно двојно-ги следи поставување!Дали сте презентирање,игри,учење,или мултитаскинг, Duex Плус е чиста, едноставна за користење, plug-and-play решение. 【ЕРГОНОМСКИ УДОБНОСТ &РАЗЛИЧНИ SCENARIOUS】 : Надграден од Lumiled е награда за победа Duex Про,Duex Плус лаптоп двоен монитор е редизајниран да биде 30% полесен,50% потенок,многу побрзо брзина и енергија-штедење.Совршен лаптоп пар при работа или stduy на каучот, двор,пат,или далеку-од-на-биро работа. 【ЕДНА ГОДИНА ГАРАНЦИЈА】 : Energy Star, BSMI, CE, FCC, KCC, Ro HS, УЛ, WEEE, CA65 уверение, со duarable PC-ABS Пластика и стабилна алуминиум легура да го издржат носат и солза дека доаѓа со превоз на вашиот лаптоп наоколу.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата