sharprepublic 40Slots Алка Хривнија Екранот Лента со Дрвени Сомот Носителот Накит Случај

sharprepublic 40Slots Алка Хривнија Екранот Лента со Дрвени Сомот Носителот Накит Случај

Во магацинот
DEN 839.76
Од стоката:

Една нараквица носител е совршен подарок за секој кој сака својот накит да се издвоите!.Материјал : Квалитет Сива Сомот Со Дрвен Послужавник, Мерки 350x 250 x 45mm/13.8 x 9.8 x 1.8 инч.Ова е нова Алка Накит Екранот Лента, со 40 слот мрежи, Со овие прегради сте во можност да се задржи компоненти, откритија или белегзии организиран и видливи.Тоа може да има 40 алки, Одлична за прикажување на накит на занает саеми, емисии, ентони пазари и продавници, така и за лични или бизнис употреба.Секој слот е направен за да се одржи 1 алка во време, Води секој накит организиран и лесно да пристапите.Опис : - Ова е нова Алка Накит Екранот Лента, со 40 слот мрежи, Со овие прегради сте во можност да се задржи компоненти, откритија или белегзии организиран и видливи. - Материјал : Квалитет Сива Сомот Со Дрвен Послужавник, Мерки 350x 250 x 45mm/13.8 x 9.8 x 1.8 инчен - Секој слот е направен за да се одржи 1 алка во време, Води секој накит организиран и лесно да пристапите. - Тоа може да има 40 алки, Одлична за прикажување на накит на занает саеми, емисии, ентони пазари и продавници, така и за лични или бизнис употреба - Една нараквица носител е совршен подарок за секој кој сака својот накит да се издвоите!Спецификација : - Материјал : Дрво Сомот Cloth Size Табела : Големина : Прибл.350×250×45 MM/13.78×9.84×1.77 inch Package Вклучува : 1 Парче Алка Хривнија Лента(Нараквица Не се Вклучени) : 1. Ве молиме оставете малку грешка поради прирачник за мерење.2. Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ви благодариме!3. Ви посакувам прекрасен on-line шопинг!.

Таа е поголема од информацијата

- Material:
Wood Velvet Cloth
Size Chart:
Size:
Approx.350×250×45MM/13.78×9.84×1.77inch
Package Includes:
1 Piece Bangle Bracelet Tray(Bracelet Not Included) :
1. Please allow slightly error due to manual measurement. :
2. Due to the difference between different monitors, the picture may not reflect the actual color of the item. Thank you! :
3. Wish you a wonderful on-line shopping! :

Производи во категоријата