DALIZHAI777 Накит Организатор Дрвена Кутија за Накит за Жените Цврсто Дрво Кутија со Накит Кула Стил 4 Фиоки Организатор и 2 Одделени ги Отвори Вратите на 2 Страни и Голем?

DALIZHAI777 Накит Организатор Дрвена Кутија за Накит за Жените Цврсто Дрво Кутија со Накит Кула Стил 4 Фиоки

Во магацинот
DEN 5828.16
Од стоката:

Исклучителна, но стилски изглед одговара на вашиот салон совршено.High-end природни тврдо структура, Анти-Tarnishing сомот обвивка, исклучителна хардвер декорација, хармоничен боја натпревар, истакнувајќи вкус и благородништвото.Мека фан-во облик на врвот, Двојно ѓердан врати и убава pearled рачки на вратите и фиока рачки обезбеди безвременски стил и генијален погодност. 5-Катната кула и голем простор за складирање со посебни отвори вратите на двете страни.Овој мулти-функционални накит кутија не само што не е исклучителна, но исто така и луксузен. 4 плоштад фиока на средината, голем простор за складирање, Тоа може да се сместат ѓердани, белегзии, обетки, earpins, шноли, часовници, прстени и други накит додатоци.Идеален подарок за накит љубовници во својот живот, особено погоден за роденден, Божиќ, свадба ден, Денот на Вљубените, Ден на Мајката, Годишнина Day Product име : Цврсто Дрво Накит Box Product материјал : Цврсти wood Purpose : за Да зачувувате прстени, обетки, белегзии, ѓердани, итн.прашува : 1. Ве молиме проверете ја големината и бојата пред да го купат.Ве молиме имајте предвид дека, поради различни монитори, не може да биде благо боја разлика, ве молиме да се разбере.2. Горенаведените податоци за повикување само.Големината е мерени рачно, не се мали грешки, ве молиме обратете се на вистинскиот производ, ви благодарам.3. Ако најдете било какви проблеми со нашите производи, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку е-маил, ние ќе се реши овој проблем што е можно побрзо.4. Добредојдени да ги споделат и повратни информации, така што ние може да ви обезбеди со подобри производи и услуги.5. Ви благодариме за посетата на мојот продавница, кликнете на за да влезат во мојата продавница, сите ќе имаат многу производи.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата