Задниот Поклопец на Батеријата на Задниот Поклопец за Galaxy Tab 3 8.0 T310 (Бела) Duradero (Боја : Бела)

Задниот Поклопец на Батеријата на Задниот Поклопец за Galaxy Tab 3 8.0 T310 (Бела) Duradero (Боја : Бела)

Во магацинот
DEN 374.40
Од стоката:

Батеријата на Задниот Поклопец за Galaxy Tab 3 8.0 T310 (Бела). 1. Задниот поклопец замена за Samsung Galaxy Tab 3 8.0 T310 2. Замени скршен или нефункционален назад домување покрие со нова 3. Секој објект има се проверуваат и во добра состојба пред превозот 4. Препорачуваме професионална инсталација.Ние нема да бидат одговорни за каква било штета на вашиот мобилен телефон/мобилен телефон кој ќе може да предизвика за време на менување на замена на делови.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата