Lyanxinlei Големи Нога Massager Ролери,се Опуштите и да се Ослободат Plantar Fasciitis, Пета, Лак Болка. Стрес Олеснување Алатка, Релаксација Практични Подароци за Мажи Жени

Lyanxinlei Големи Нога Massager Ролери,се Опуштите и да се Ослободат Plantar Fasciitis, Пета, Лак Болка. Стрес

Во магацинот
DEN 719.76
Од стоката:

НОВ & ПОДОБРЕНА:2021 надгради 7-ред двојно нога масажа ролери, Овој модел е дизајниран да обезбеди дополнителна стимулација споредба со редовни нога ролки.ОЖИЛНО ТКИВО РАСПАДОТ:Помага да се пробие до тврдоглав лузна ткива се формирани поради plantar fasciitis и други нога прашања.ДЛАБОКИТЕ ТКИВА : му Помага на расклатување на тензија во подножјето лак и на високи потпетици.ПРЕНОСНИ & РАЗНОВРСНА : Лесен on-the-go, 2.9 lbs,Нога massager има стабилна база, која има стационарни дури и како што се тркалаат вашите нозе.Употребата на било која рамна површина.Совршен за нозете на сите големини & многу подвижни.ТЕРАПИЈА : редовно користење во текот на еден период на време може да ја намали симптомите на нога болка & подобрување на општата циркулација/ health.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата