К&К Ентериери Злато Сет од 2 Антички Смола Порибување на Носителите на

К&К Ентериери Злато Сет од 2 Антички Смола Порибување на Носителите на

Во магацинот
DEN 1197.12
Од стоката:

Материјали : Polyresin.Димензии : Дрвото - 10.25"H x 4"W x 5"Д Венец - 9"H x 5.25"W x 5", D. Од модерната да се антички, класични да еклектична, ќе се најде на правото предмети да се зголеми вашиот дом оркестарот.Украсете го вашиот дом со прекрасни украси кои се одразува на вашиот вкус и дизајн детали.Украсете го вашиот дом со стил!Од современите да се антички, класични да еклектична, ќе се најде на правото предмети да се зголеми вашиот дом оркестарот.Секое парче е внимателно дизајнирани со специјални детали.Украсете го вашиот дом со прекрасни украси кои се одразува на вашиот вкус и дизајн детали.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата