Healifty Бебе Назален Спреј 70ml Стискаш Тип Носната Магла Носната се Мијат со Мали Инка и Носната Миење Сол Чистење Алатка за Деца Бела

Healifty Бебе Назален Спреј 70ml Стискаш Тип Носната Магла Носната се Мијат со Мали Инка и Носната Миење Сол

Во магацинот
DEN 282.96
Од стоката:

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Тоа може да се користи за чистење на носната празнина и очите и одржување на добри хигиенски навики.На млазницата не е директно прска, и лесно да се работи, и брз и едноставен за употреба.Тоа може да се мијат, само измијте го со вода директно, и може да се користи последователно по перење.Овој производ е три - димензионални и убава на изглед, компактен и лесен за носење.Со овој производ не треба да се грижите за вашето бебе ќе се чувствува непријатно за нос краста.Опис на Овој објект се направи на безбеден и квалитетен материјал, издржлив и може да се користи за долго време.Тој има едноставен дизајн, но многу практично во употреба.Тоа може да се користи за миење бебиња' noses, се мијат очите, итн.Млазницата на многу лесен за употреба.Карактеристики - Боја : Бела.- Материјал : PE.- Големина : 15. 50 X3. 50 X3. 50cm/ 6. 09 X1. 38 X1. 38in.- Тоа може да се користи за чистење на носната празнина и очите и одржување на добри хигиенски навики.- Тоа може да се мијат, само измијте го со вода директно, и може да се користи последователно по миење.- Овој производ е три - димензионални и убава на изглед, компактен и лесен за носење.- На млазницата не е директно прска, и лесно да се работи, и брз и едноставен за употреба.- Со овој производ you don' t мора да се грижите за вашето бебе ќе се чувствува непријатно за нос краста.- Боја : Бела.- Големина : 15. 5 X3. 5 X3. 5 CM.Пакет Вклучувајќи 1 x Назален Спреј Шише 1 x Мали Инка 10 x Носната Миење Сол.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата