Прст Штитници За Сечење, 2 ПАРЧИЊА Кујна Алатка Нерѓосувачки Челик Прст Guard Прст Заштитник, да се Избегне Повреда Кога Режење и Dicing Кујната се Безбедни Исецка Намали

Прст Штитници За Сечење, 2 ПАРЧИЊА Кујна Алатка Нерѓосувачки Челик Прст Guard Прст Заштитник, да се Избегне

Во магацинот
DEN 143.76
Од стоката:

【Високо Квалитетен Материјал】 Прст Заштитник Направени од високо квалитетни нерѓосувачки челик, Анти- ' рѓа, Мазна работ обезбедување на добра заштита за вашиот прст кога ќе dicing и режење во кујната. 【Прст Заштита】При сечење, режење, dicing во кујната, Понекогаш вашиот прст можеби се намали.Имаат прст заштитник, чувар, не треба да се грижите повторно. 【Основни Алатки за Секоја Кујна】На fingertip заштитници и сечење чувари издржлив и лесен за употреба.Додава ефикасноста и безбедноста кога многу зеленчук треба да бидат исечени и diced, Погоден за повеќето прсти.Изгледа и делува како штит, да се даде на вашата страна 360 степени се заштити. 【Креативен Дизајн】Со големина на прст штит со отворен циклус дизајн кој може да се прилагоди за да одговара на вашиот прст големина.Тоа е мал и лесен, Одличен помошник за долгорочна употреба при сечење. 【Контактирајте со нас】Поради своите мали димензии и тежина, тие лесно може да се добие истиснување оштетување за време на пакување и транзит.Производ скршена пред или во употреба, контактирајте со нас за вашите пари назад или бесплатен производ размена во секое време.Дали сте се готви почетник и се грижи за боли прстот кога ќе сечкање, сечење, режење, Dicing во кујната?.Дали сте постојано сечење на прстот кога ќе choping зеленчук, овошје, месни во кујната?.Можеби нашите Прст Чувари може да го решите вашиот проблем.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата