Fiskars Ножици Тапи-совет за Безбедност-Edge Ножеви w/Обвивка (Топла Розова)

Fiskars Ножици Тапи-совет за Безбедност-Edge Ножеви w/Обвивка (Топла Розова)

Во магацинот
DEN 156.00
Од стоката:

Тапи-совет за безбедност-edge ножици со Fiskars.Сечилото обвивка вклучени, исто така, е гумичка.Accommodates десната и левата рака на корисниците.Достапни во Темно Сина, Светло Сина, Црвена, Розова & Пурпурна.Fiskars Ножици Тапи-совет за Безбедност-Edge Ножеви со Обвивка (Топла Розова).

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата