Hazet Флексибилни Орев Возачот, HZ426-6

Hazet Флексибилни Орев Возачот, HZ426-6

Во магацинот
DEN 1315.44
Од стоката:

ГЕРМАНСКИОТ ИНЖЕНЕРСКИ : висок квалитет на материјалите спарени со германско инженерство овозможува за многу издржливи производ.ФЛЕКСИБИЛНИ СЕЧИЛОТО : им овозможува на возачот крајот да се дојде до тешко да се постигне места.ЕРГОНОМСКИ РАЧКА : за поудобно контрола над подолго време.СПЕЦИЈАЛНОСТ АЛАТКА : одлична за црево стеги на радијатор црева.Опис на производот На Hazet Флексибилни Орев Возачот е голема од цревото стеги на радијатор црева.Од Производителот NILL.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата