homozy 100x Пластични Клипови Без Заби за да се Облекува Кошулата Облека

homozy 100x Пластични Клипови Без Заби за да се Облекува Кошулата Облека

Во магацинот
DEN 191.76
Од стоката:

Погоден за секојдневна домаќинство, костим дизајнер, по мера, хемиско чистење, хотел перење и повеќе, економски цврсти и издржливи, обезбедување на долготрајна употреба.Одлично за укината кошули, ракави, чорапи, врски, панталоните, фустан & создаде елегантен изглед на вашата облека.Нема чуден мирис, не се отровни, безбедност употреба, како што тие и ги исполнуваат меѓународниот стандард за квалитет.Пластичен клип е едноставен и лесен за употреба.Здрав и лесен, и повеќе безбедно за од игли и метал се стега.Опис : - Пластичен клип е едноставен и лесен за употреба - Одлично за укината кошули, ракави, чорапи, врски, панталоните, фустан & создаде елегантен изглед на вашата облека - Здрав и лесен, и повеќе безбедно за од игли и метал менгеме - Нема чуден мирис, не се отровни, безбедност употреба, како што тие и ги исполнуваат меѓународниот стандард за квалитет - Погоден за секојдневна домаќинство, костим дизајнер, по мера, хемиско чистење, хотел перење и повеќе, економски цврсти и издржливи, обезбедување траен use Specification : - Материјал : Пластика - Size : Прибл. 3.5x1.0x0.2cm / 1.38x0.39x0.08inch - Боја : Clear Package Вклучува : 100 Парчиња Кошула Јака Иглички.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата