Повик за домашниот спорт мода Прашина-Доказ облека, Облека, dustproof Кеси, Overcoats, Виси Облеката, Примање на Кеси за домашна употреба, 1 Голема и 1 Мала [Препорачува од стра

Повик за домашниот спорт мода Прашина-Доказ облека, Облека, dustproof Кеси, Overcoats, Виси Облеката, Примање

Во магацинот
DEN 691.20
Од стоката:

Рамо опфаќа за одговара на 24" широк со засилување на закачалка отворање е лесно да се оди преку со стандардни закачалки,.издржливи, па тоа нема да носат или солза и материјал брише се чистат со влажна крпа.Облека прашина опфаќа за плакарот е издржлив и силен цвест за дополнителна сила и поддршка.сите шиење е направено од страна на квалификувани работници со повеќе од 11 години работно искуство.совршен за костуми, јакни, џемпери, кошули, блузи, фармерки, блузи, панталони, спортски палта, надвор од сезона облека за складирање.Т.Имајте прашина исклучување на облека, а всушност се направи плакарот изгледа neater,повеќе организирана и да се направат работите полесно да се најде.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата