Shanrya Броило Продолжување Багажник, Анти‑Влијание Велосипед Броило Планината Лесен Алуминиум Легура за Планински Велосипед

Shanrya Броило Продолжување Багажник, Анти‑Влијание Велосипед Броило Планината Лесен Алуминиум Легура за Планински

Во магацинот
DEN 2193.60
Од стоката:

Инсталација позиција и агол може да се прилагоди од страна на автономни, многу силен, и тоа нема да биде загрозено кога возите.Лесно да се инсталира, погодна за секој точак род, вентил матични проширување е направен од квалификувани алуминиумски легури, солиден и издржливи.Велосипедот броило се качи на база со BRYTON, за Garmin, лесно да се замени, лесно за ракување.Изработен од алуминиумска легура материјал, анти‑ ' рѓа, висока јачина, мала тежина, анти‑влијание.Со стабилни перформанси, планината е светлина и издржливи, и тоа не е прекината кога јава и е бројот на велосипед ентузијасти.Функција : 1. Изработен од алуминиумска легура материјал, анти‑ ' рѓа, висока јачина, мала тежина, анти‑impact2. Инсталација позиција и агол може да се прилагоди од страна на автономни, многу силен, и тоа нема да биде загрозено кога driving3. Лесно да се инсталира, погодна за секој точак род, вентил матични проширување е направен од квалификувани алуминиумски легури, солиден и durable4. Велосипедот броило се качи на база со BRYTON, за Garmin, лесно да се замени, лесно да се operate5. Со стабилни перформанси, планината е светлина и издржливи, и тоа не е прекината кога јава и е бројот на велосипед enthusiasts Specification : Предмет Тип : Велосипед Броило Mount Material : Алуминиум Alloy Quantity : 1 Set Applicable : Велосипед, Автопат Автомобил, Планина; Погоден за Garmin, за Igs (Заменливи База) Пакет Листата : 5 x Screw1 x Гума Band1 x За Bryton Табела Base1 x За Garmin Табела Base1 x Главниот Bracket1 x Камера Base1 x Светилка Stand1 x Мачка Очи Stopwatch Table База.

Таа е поголема од информацијата

Item Type:
 Bike Odometer Mount
Material:
Aluminum Alloy
Quantity:
1 Set
Applicable:
Bicycle, Highway Car, Mountain; Suitable for Garmin, for Igs (Replaceable Base)
Package List:
5 x Screw :
1 x Rubber Band :
1 x For Bryton Table Base :
1 x For Garmin Table Base :
1 x Main Bracket :
1 x Camera Base :
1 x Lamp Stand :
1 x Cat Eye StopwatchTable Base :

Производи во категоријата