600Pcs 21Ga Отворени Очи Иглички Злато Заврши 0.95-Инчен Beading Материјали

600Pcs 21Ga Отворени Очи Иглички Злато Заврши 0.95-Инчен Beading Материјали

Во магацинот
DEN 607.20
Од стоката:

0.7x24x24mm(0.03x0.94x0.94 Inch). 3-слој позлата техника про-65 Олово-бесплатно без никел.Се продаваат по 600pcs.злато заврши.СЛОБОДЕН стандард за испорака на $25+ нарачки, 3-4 ден на национално ниво испорака со стандардни превозот.Врвен Квалитет Направена од Монистра и Накит Правење на Резерви на Големо Цена.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата