Arakierst 20pcs Природно Дрво Suspender Pacifier Клипови Симпатична Бука Дрвени Животинско Мечка Форма Клипови Шарм DIY Beading Pacifier Синџир Додаток

Arakierst 20pcs Природно Дрво Suspender Pacifier Клипови Симпатична Бука Дрвени Животинско Мечка Форма Клипови

Во магацинот
DEN 324.96
Од стоката:

Природни Дрвени Животински Облик Suspender Pacifier Клип Синџир Додаток;Симпатична форма.Материјал : буковата + метал,BPA free,ПВЦ слободни,Доведе слободни,Пакување количина : 20pcs.Со симпатична и уникатни дрвени дизајн нашата pacifier носител е совршен за девојка и момче и изгледа одлично од секој агол.Со pacifier клип во прилог на шетач или столче сега можете да уживате во вашите патувања без да се грижи за намали pacifiers.Само еден клип носителот додаток, не може да се користи како играчка, Можете да го користите нашите pacifier клип носителот со сите вашето бебе е омилен pacifier, teether, soother, играчка и други бебе додатоци.Совршен рачно изработени производ одредување клип бебе туш подарок идеи или роденденски подарок.Бебињата секогаш треба да биде под надзор додека си играат со возрасни и никогаш не се оставени сами.Добредојдовте на Arakierst About нашите products Our производи доаѓаат од Кина.Нашите клипови се направени од бука и метал клипови.Тие го имаат 2 навртки така, тоа е повеќе безбеден.Одлична за правење на pacifier носители, лигавче клипови, играчка држачот.На значка клип е совршен за многу дополнителни занаетчиски предмети.Внимание : 1.Само еден клип носителот додаток, не може да се користи како играчка,Сите играчки се направени од природни материјали и се безбедни за бебиња и деца.Но, ве молам не го остави детето без надзор со оваа играчка. 2.Бојата може малку да се разликува поради вашиот монитор во боја settings.Внимание : 1.Ве молиме не го остави детето без надзор со овој додаток.2.Ако производи беше оштетен, discard (отфрли) веднаш како ова може да стане потенцијална гушење опасност.Ако имате било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте со нас,Ние ќе го реши вашиот проблем што е можно побрзо, додека вие задоволство.Ви посакувам среќен шопинг, ви благодарам.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата