GeekShare Ctrl + Z Палецот Зафат Капи Меки Силиконски Џојстик Покрие Компатибилен со Nintendo Вклучите /OLED/ Прекинувач Лајт,4PCS

GeekShare Ctrl + Z Палецот Зафат Капи Меки Силиконски Џојстик Покрие Компатибилен со Nintendo Вклучите /OLED/

Во магацинот
DEN 239.76
Од стоката:

【Наменета за Префрлање/Лајт/OLED】НЕ се компатибилни со PS4,Префрлете се Про или Xbox Еден Контролер. (Switch /Лајт и други додатоци НЕ се вклучени). 【Geek Share Оригиналниот Дизајн】Симпатична Ctrl + Z тема палецот зафат капи додадете смешно и виталност во вашиот Исклучете и Вклучете Лајт, го прават тоа повеќе примамливо. 【Меки и удобни Допир】Направени од мирис на силиконски материјал, кој може да се заштити аналогни прачки од гребнатини и нечистотија, и тоа е многу удобен за допир!. 【Лесно да се Инсталира】① се Претвори во текот на џојстик капи. ② Усогласување на џојстикот. ③ Падне на капи.Ве молиме имајте во предвид : Проверете дали капи заврши на џојстик целосно да ги спречи од менито што се исклучува кога ќе се игра. 【Квалитет/Гаранција】Ако најдете било какви проблеми (штета, гребнатини, нечистотии, итн.), ве молиме да се чувствуваат слободни да контакт.Нашата продавница секогаш се стреми за задоволството на клиентите и секогаш не се потрудиме да ги задоволи потребите на клиентите со подобар квалитет.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата