Mousmile Деца Бебе Мода Дете Тексас Joggers Опуштено Одговара Печатени Sweatpants Искинале Панталони за Момче Девојче

Mousmile Деца Бебе Мода Дете Тексас Joggers Опуштено Одговара Печатени Sweatpants Искинале Панталони за Момче

Во магацинот
DEN 287.76
Од стоката:

Памук Мешавина Руно. ✿Зима и Топло, Панталони, Пријатна и Издржливи, Практични и Убава, Одговараат за Секојдневен,Отворено,Туристички,Спортски Носат. ✿Материјал : Направен од висок квалитет на памук мешавина материјал со извонредна рака чувство,еластичен и многу удобно. ✿Големина : Одговара за деца детска дете бебе девојки , достапен во големини од 12-18 Месеци 18-24 Месеци 1t 2t 3t 4t 5t 6t ,специфична големина се однесуваат на нашата големина на табелата во последната слика или големина на табелата во опис. - Погоден за Денот на Благодарноста ,ноќта на Вештерките ,Божиќ ,и Партија, Свадба, Црква, birthday (Роденден), Пролет Лето, Есен Зима 4 Сезони и Натпревар Повеќето од Облека : Пар со маскирани јакна, грб, качулка, sweatshirt, врвот, блуза,Tee кошули,polos, џемпер, pullover, јакна, скокач, фустан, здолниште, облека тимови, групи,одговараат. - Пакет Вклучуваат : 1 PC Панталони.Висок Квалитет На Тексас Рака Еластичен Појас Искинале Панталоните.Пакетот вклучува : 1 PC Панталони ГОЛЕМИНА ТАБЕЛА : Меѓународниот стандард : 1 инч = 2.54 см Големина на : 90Ознака Големина : 12-18 МесециПоловината : 40 CM/15.7"Панталони Должина : 51 CM/20.1" Големина на : 100Ознака Големина : 18-24 МесециПоловината : 42 CM/16.5"Панталони Должина : 56 CM/22.0" Големина на : 110Ознака Големина : од 2-3 ГодиниПоловината : 44 CM/17.3"Панталони Должина : 61 CM/24.0" Големина на : 120Ознака Големина : 3-4 ГодиниПоловината : 46 CM/18.1"Панталони Должина : 66 CM/26.0" Големина на : 130Ознака Големина : 4-5 ГодиниПоловината : 48 CM/18.9"Панталони Должина : 71 CM/28.0" -Ако имате било какви прашања во врска со производот,добредојдовте да контактирате со нас За Испорака : -Стандард изразат услугата ќе трае 10-25 дена да испорача.Препорачана изразат треба 3-5 дена По Услуга : -Целосна Наплата е ПРИФАТЛИВ -Ние и ветуваме на нашиот производ е со ВИСОК QUANLITY и ИЗВОНРЕДНА. -Ако било незадоволни сте се почувствувале со нашите производи кога сте примиле пакетот,plz контактирајте со нас пред да се даде на negativereviews ,ние ќе се обидеме потрудиме да го реши вашиот проблем!.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата