PHAYON Унисекс Чипка-up Трага Трчање Тренери Дише Спортски Лесни Спортски Патики Отворен и Затворен Бела

PHAYON Унисекс Чипка-up Трага Трчање Тренери Дише Спортски Лесни Спортски Патики Отворен и Затворен Бела

Во магацинот
DEN 719.76
Од стоката:

Етилен Винил Ацетат единствена.Внимание : Ние имаме свои големина на табелата, ве молиме според нашите големина на табелата пред цел и ве молиме според ногата должина изберете големина.Материјал : Не се Лизга ЕВА единствена + Полиестер Мрежа горниот Мрежа, Лесни, Издржливи.Добро Погледнете : Персоналните стилски чевли дизајни, ве молиме оставете малку боја разлика поради различни камерата и светлината на животната средина.Повод : Совршен избор за да се спарите со одење, џогирање, трчање, возење, спорт, патување, затворен, на отворено, фитнес центар, патување, пешачење, продавница, партија.Подарок Идеја : Нашите чевли ќе направат одличен подарок за пријателите, семејството и најблиски овој чевли, го прави за забава и функционална подарок за секој и секого.PHAYON Унисекс Бела Единствена Мрежа Работи Shoes We имаме свои големина на табелата, ве молиме според нашите големина на табелата пред order Sneaker Големина Chart Women НИ 5 =ЕУ 35=Нога Должина 23.3 cm Women НИ 5.5 =ЕУ 36=Нога Должина 24.6 cm Women НИ 6 =ЕУ 37=Нога Должина 24.6 cm Women НАС 7 =Мажи НИ 5=ЕУ 38=Нога Должина 25.3 cm Women НИ 8 =Мажи НИ 6=ЕУ 39=Нога Должина 26cm Women НИ 9 =Мажи НАС 7=ЕУ 40=Нога Должина 26.6 cm Women НИ 10 =Мажи НАС 7.5=ЕУ 41=Нога Должина 27.3 cm Women НАС 11 =Мажите НИ 8.5=ЕУ 42=Нога Должина 28cm Women НИ 11.5 =Мажи НАС 9.5=ЕУ 43=Нога Должина 28.7 cm Women НАС 12 =Мажи НИ 10=ЕУ, 44=Нога Должина 29.3 cm Women НАС 13 =Мажи НАС 11=ЕУ 45=Нога Должина 30cm Women НИ 14 =Мажи НАС 12=ЕУ 46=Нога Должина 31.5 cm.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата