Lexmark 50G0804 2,100-Лист со Висок Капацитет на Хартија за Фах

Lexmark 50G0804 2,100-Лист со Висок Капацитет на Хартија за Фах

Во магацинот
DEN 15222.96
Од стоката:

Оригинален Lexmark висок капацитет печатач послужавник.Држи до 2,100 листови.Поддржува A4, A5, A6, извршната, folio, JIS Б5, писмо, правни, oficio и изјава големини.Работи со Lexmark B2865, M5255, M5265, M5270, MB2770, MS725, MS821, MS822, MS823, MS825, MS826, MX721, MX722, XM5365, XM5370 ласерски принтери.Оригинален Lexmark материјали и печатари Lexmark изврши најдобри заедно, ви дава предност на доследни, сигурен печатење и професионални и квалитетни резултати.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата