Автомобил Седиште Перница Подлога, Удобност, Возачот Седиште Перница Цртан филм Печатење столче Заштитник за Жените Автомобил Додатоци Не се Лизга на Дното Седишт

Автомобил Седиште Перница Подлога, Удобност, Возачот Седиште Перница Цртан филм Печатење столче Заштитник за

Во магацинот
DEN 479.76
Од стоката:

【Цртан филм Сликарство】Постојат цртан филм отпечатоци околу седиште перница, што е добар автомобил оркестарот.Жените и децата ќе го сакам тоа. 【Buckwheat лушпа пополнување】Buckwheat трупот имаат идеална комбинација на цврстина, pliability и имаат уникатни ортопедски својства.Производи со овој додатен се одлични за здрав начин на живот.За разлика од пена за седишта, таа дава стабилна тело позиција.Природните додатен создава оптимална температура за телото.Седиште перница се чувствува топло во зима и да се излади во текот на летото. 【Не се лизга на Дното】Не се лизга на дното дизајн, тоа може да биде цврсто фиксирани на седиштето без лизгање.Покрај тоа, слива токи може да ја подобри стабилноста на седиште перница. 【Универзална Одговара】предните поклопецот е универзален се вклопат за повеќето возила, спортски автомобили, Комбиња и Камиони.Тоа е совршен за commuters, патот патници, таксисти или секое возило сопственици. 【Задоволство Гарантира】задоволството на Клиентите е секогаш наш врвен приоритет, ние сме сигурни дека ќе падне во љубов со овој производ, но доколку имате било какви прашања или не се задоволни со тоа, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе се справи со ова прашање, како е можно поскоро и да се обезбеди најдобра услуга за вас, ве молиме да бидат сигурни да се купат.Тип на производ : столче Cushion Material : Buckwheat husk Size : 48x48cm/18.8x18.8in (Прибл.)Поклопецот на седишта за автомобили направени од високо квалитетен материјал, дише, меки и удобни.Оваа удобност седиште перница ви помага да го заштитите вашиот седиште од кал и нечистотија./p> автомобил перница е лесен и пренослив, можете да го однесете го до вашиот дом, канцеларија, инвалидска количка и кино.И тоа е доволно мала за да се носи со авион за долги летови.Можете да го користите во секое време!Ова седиште перница е совршено решение за вашата канцеларија или кујна, стол, автомобил, камион, авион, инвалидска количка, компјутер биро, столици дома или на работа, полулегнал, стадион седиште, и каучот!Ние сме одличен производител.Ние секогаш се надевам да се донесе подобар производ и услуга за секој клиент.Купување на нашите производи може да се добие добар производ и да ги зачувате вашите buck , не само да им обезбеди на клиентите со подобри производи, но исто така и да се обезбеди добра услуга.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата