AMZER Shellster Armband Случај за Samsung Галакси Забелешка 5 - Црна

AMZER Shellster Armband Случај за Samsung Галакси Забелешка 5 - Црна

Во магацинот
DEN 305.76
Од стоката:

Иновација : погодност на armband, заштита на школка holster.Засолниште armband Карактеристики AMZER еден од Еден вид Snap-На засолниште случај.Заштита : Стилски, тенок & лесни snap на случај обезбеди сите околу заштита на вашата Забелешка 5 додека изграден во holster систем ја елиминира потребата да се отстрани во секој случај пред тренингот.Удобноста : направен од мек дише neoprene.Лесни се водат отпорни мека neoprene е вода или пот отпорни и лесно да се мијат или избришете со рака.Индивидуализира : на armband се одликува со прилагодливи Велкро на Рака и тоа е прилагодлива за да се вклопи во речиси секоја рака големина.Безбедност : на armband има клучна торбичка да се одржи на вашиот автомобил, куќа или шкафче копче за безбедно додека работат надвор и мисловните рамка околу Пред случај е идеален за ноќта безбедност.Џогирање, возење велосипед, пешачење, планинарење..овој удобен neoprene Armband е совршен за што добива се движат!на Armband се одликува со прилагодливи Велкро рака, па нејзините приспособливи за да ви одговара!засолниште Armband карактеристики AMZER еден од еден вид Snap-На засолниште случај.Случајот карактеристики на расклопна медиуми Стојат, идеален за портрет или пејзаж видите.Клучот торбичка држи вашиот автомобил, куќа или шкафче копче за безбедно и мисловните рамка околу Armband е идеален за ноќта безбедност.Тоа е добра работа од другар!.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата